Jak zabezpieczyć się przed

nieuczciwym najemcą

Twojego mieszkania

czyli jak dzięki dobrej umowie najmu możesz zadbać o bezpieczeństwo swojego majątku

Czego się dowiesz:

  • Jakie są kluczowe elementy bezpiecznego najmu
  • Jaki rodzaj umowy najlepiej podpisać z najemcą
  • Czy dobra umowa najmu Twojego mieszkania zabezpieczy Cię przed złym najemcą
  • Co napisać w umowie najmu, żeby zwiększyć swoje bezpieczeństwo

Dowiesz się także, jak uzyskać dobrą i bezpieczną umowę najmu, która także umożliwi Ci zmniejszenie Twojego podatku od najmu.

Data:

30 listopada 2023

(czwartek)

Czas trwania:

45 minut + Q&A

Godzina:

20:00

Bezpłatny webinar:

Prowadzący: Grzegorz Grabowski i mec. Anna Niecikowska

Administratorem Twoich danych osobowych będzie PBF PSA z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Icon

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

(BEZPŁATNIE!)

Webinar poprowadzą:

Grzegorz Grabowski – założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl oraz spółki doradztwa podatkowego. Biuro skupia się na obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel nieruchomościami (czyli flipy), deweloperkę, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Obsługuje też inne branże, m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych.


Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami, ich rozliczaniem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym, fliperom, pośrednikom i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Napisał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Niedawno wydał także książkę „ABC Podatków w nieruchomościach”


Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości na wynajem w Polsce i za granicą.

Anna Niecikowska – adwokat sądowy, szkoleniowiec, ekspert z zakresu prawa nieruchomości. Od 2007 roku jest właścicielką kancelarii specjalizującej się w obsłudze prawnej rynku nieruchomości i pośredników nieruchomości. Jest mierzalnie skutecznym adwokatem sądowym (95% wygranych spraw), reprezentującym w szczególności agentów nieruchomości, wynajmujących, inwestorów, także przed Sądem Najwyższym.


Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa nieruchomości dzieli się szkoląc w Polsce i za granicą, głównie wynajmujących, pośredników nieruchomości i deweloperów; przeszkoliła już ponad 1.000 osób. Jest wykładowcą uczelni Asbiro w Warszawie.


Prowadząc przez ponad 10 lat stałą obsługę prawną stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami, czy będąc ekspertem i wykładowcą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) - poznała środowisko pośredników i specyfikę pracy agenta nieruchomości. Natomiast dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik, którego jest wykładowcą i ekspertem od 2020 roku, wie z jakimi problemami mierzą się wynajmujący i potrafi praktycznie, a także skutecznie zabezpieczyć prawnie interesy wynajmujących. Sama też jest wynajmującym 😊


Publikuje jako ekspert artykuły, dotyczące rynku nieruchomości w czasopismach ogólnopolskich, jak Rzeczpospolitej, Gazeta Wyborcza, czy branżowych jak magazyn Estate, a także na Facebooku i LinkedIn.