JESZCZE JEDEN KROK!

ABY DOKOŃCZYĆ REZERWACJĘ MIEJSCA NA SZKOLENIU, ZAJRZYJ DO SWOJEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ

I KONIECZNIE KLIKNIJ W LINK W MAILU!

Bez tego kroku nie możemy zarezerwować dla Ciebie miejsca!


Szukaj w skrzynce maila o temacie:


"Prośba o potwierdzenie zapisu na webinar..."


Gdyby go nie było w Twojej skrzynce, sprawdź foldery z ofertami oraz spam (czasami systemy mailingowe wrzucają tam nasze wiadomości).


Liczę na potwierdzenie z Twojej strony!


Grzegorz Grabowski

Bezpłatny webinar:

Webinar poprowadzą:

Grzegorz Grabowski – założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl oraz spółki doradztwa podatkowego. Biuro skupia się na obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel nieruchomościami (czyli flipy), deweloperkę, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Obsługuje też inne branże, m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych.


Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami, ich rozliczaniem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym, fliperom, pośrednikom i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Napisał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Niedawno wydał także książkę „ABC Podatków w nieruchomościach”


Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości na wynajem w Polsce i za granicą.

Anna Niecikowska – adwokat sądowy, szkoleniowiec, ekspert z zakresu prawa nieruchomości. Od 2007 roku jest właścicielką kancelarii specjalizującej się w obsłudze prawnej rynku nieruchomości i pośredników nieruchomości. Jest mierzalnie skutecznym adwokatem sądowym (95% wygranych spraw), reprezentującym w szczególności agentów nieruchomości, wynajmujących, inwestorów, także przed Sądem Najwyższym.


Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa nieruchomości dzieli się szkoląc w Polsce i za granicą, głównie wynajmujących, pośredników nieruchomości i deweloperów; przeszkoliła już ponad 1.000 osób. Jest wykładowcą uczelni Asbiro w Warszawie.


Prowadząc przez ponad 10 lat stałą obsługę prawną stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami, czy będąc ekspertem i wykładowcą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) - poznała środowisko pośredników i specyfikę pracy agenta nieruchomości. Natomiast dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik, którego jest wykładowcą i ekspertem od 2020 roku, wie z jakimi problemami mierzą się wynajmujący i potrafi praktycznie, a także skutecznie zabezpieczyć prawnie interesy wynajmujących. Sama też jest wynajmującym 😊


Publikuje jako ekspert artykuły, dotyczące rynku nieruchomości w czasopismach ogólnopolskich, jak Rzeczpospolitej, Gazeta Wyborcza, czy branżowych jak magazyn Estate, a także na Facebooku i LinkedIn.